Opinie uczniów

753273483150-marie-curie-science-element-experiment

Zobacz opinie moich uczniów oraz ich rodziców

Udzielam korepetycji z matematyki i fizyki już kilkanaście lat. Szczerze mówiąc, to bardzo lubię to robić. Cieszą mnie także sukcesy uczniów, którym pomogłam. Zobacz, co o skuteczności nauki ze mną sądzą uczniowie i ich rodzice.

Bardzo dziękuję, syn jest bardzo zadowolony z lekcji i cieszę się, że się przykłada.

Mama ucznia I klasy LO
Okres nauki: styczeń/luty 2016.

Gorąco polecam korepetycje z matematyki u pani Anny, która świetnie tłumaczy oraz przygotowuje się do zajęć. P. Anna doskonale zna wymagania egzaminacyjne i rozumie potrzeby ucznia. Dosłownie wymarzona nauczycielka!

Olga, maturzystka
Opinia potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl, 2012-05-11, 12:24:02. Ocena: 5★.

Korepetycje u Pani Ani mogę szczerze polecić każdemu! Spokojnie wszystko dobrze wytłumaczy, bez pośpiechu, nie krzyczy, kiedy się czegoś nie rozumie ;). Jeszcze raz polecam!
Michał

Bardzo dobry wybór! Pani Ania wytłumaczyła mi wszystko to, z czym miałam problem. Była przygotowana do każdego spotkania, które odbywały się zawsze w przyjemnej atmosferze. Dzięki Jej pomocy opanowałam bardzo dużą część materiału tak, że z zaliczeniem egzaminu nie było problemu. Polecam wszystkim takiego korepetytora.

Agnieszka
Opinia potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl, 2012-02-20, 16:58:33. Ocena: 5★.

Pani Ania wytłumaczyła mi to, czego nie rozumiałam. Nie boję się już zacząć sama zadań.
Studentka

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Annę. W ciągu jednego spotkania przerobiona została duża część materiału, za co ogromny ‚+’ :). Zagadnienia wytłumaczone były przejrzyście, teraz myślę, że kolokwium nie będzie takie straszne 🙂

Justyna
Opinia z portalu e-korepetycje.net, 8 kwietnia 2013. Ocena: 5/5.

Bardzo polecam. Szybko i pewnie wyjaśnione zagadnienia, które dotychczas były kompletnie niezrozumiane. Wszystko tłumaczone bardzo przejrzyście a co najważniejsze skutecznie.
Kamil
Opinia z portalu e-korepetycje.net, 13 lutego 2013. Ocena: 5/5.

Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Pani Ania posiada umiejętność przekazywania wiedzy w błyskawicznym tempie. To co było dla mnie czarną magią już po kilku spotkaniach stało się dziecinnie proste – semestr na PG zaliczony na 4. Polecam wszystkim mającym problemy z fizyką – każda godzina warta swojej ceny;)
Rafał
Opinia z portalu e-korepetycje.net, 15 kwietnia 2016. Ocena: 5/5.