Fizyka korepetycje

Korepetycje z fizyki z astronomią

Udzielam korepetycji z fizyki w nieco innym zakresie, niż korepetycji z matematyki. Poniżej podaję zakres nauczania fizyki, w których jestem najbardziej skuteczna.

Poziomy nauczania fizyki:

  • Gimnazjum,
  • Liceum,
  • Studenci I roku.

Udzielam korepetycji z fizyki dla uczniów gimnazjum, liceum (fizyka z astronomią) oraz studentów I roku. Zajęcia mogę poprowadzić również dla zainteresowanych uczniów szkół podstawowych.

Korepetycje u Pani Ani mogę szczerze polecić każdemu! Spokojnie wszystko dobrze wytłumaczy, bez pośpiechu, nie krzyczy, kiedy się czegoś nie rozumie ;). Jeszcze raz polecam!
Michał

Przygotowanie do egzaminów z fizyki oraz astronomii

Uczę do egzaminów końcowych oraz okresowych wszelkiego typu z fizyki. Przygotowuję do sprawdzianów, kartkówek, konkursów i olimpiad fizycznych oraz innych egzaminów na ww. poziomach. Prowadzę przygotowanie do matury z fizyki.

  • Egzaminy, sprawdziany, prace domowe, odrabianie lekcji z fizyki,
  • Egzaminy końcowe, wstępne, poprawkowe i komisyjne z fizyki,
  • Egzamin maturalny z fizyki.

 

Korepetycje z fizyki – cennik:

Ceny za korepetycje z fizyki zależą od miejsca ich udzielania. Jeżeli uczeń przyjedzie do mnie lub przywiozą go rodzice, to stawka za korki z fizyki jest niższa. Stali klienci oraz uczący się w małych grupach mogą negocjować ceny.

  • 40 zł/60 minut, jeśli uczeń przyjedzie do mnie,
  • 50 zł/60 minut z dojazdem do ucznia*.

* Jeśli dojeżdżam do ucznia, stawka wzrasta jedynie o 10 zł. Przyjeżdżam do uczniów na korepetycje z fizyki na obszarze: Gdańsk-Wrzeszcz, Przymorze, Zaspa, Oliwa, Żabianka. Udzielenie korepetycji z fizyki poza ww. terenem jest możliwe, ale związane jest z indywidualnymi ustaleniami.

Korepetycje z fizyki z dojazdem i przez internet

Mam doświadczenie w zakresie udzielenia korepetycji z fizyki za pośrednictwem internetu. Wykorzystuję Skype, współdzielenie ekranu oraz inne programy specjalistyczne do pracy zdalnej.

Faktury za korepetycje z fizyki

Udzielam korepetycji z fizyki z astronomią w ramach działalności gospodarczej. Na życzenie klienta za korepetycje z fizyki wystawiam faktury.