Korepetycje przez internet

Korepetycje mat-fiz przez internet

Korepetycje z matematyki oraz fizyki przez internet

Korepetycje z matematyki albo fizyki prowadzę także on-line wykorzystując Skype oraz tablicę wirtualną, na której nauczyciel oraz uczniowie mogą jednocześnie pisać czy rysować.

Po odbytej lekcji mat-fiz, taką tablicę można zapisać na dysku komputera, aby wrócić do omawianych treści w celu powtórzenia materiału.

Pomoc on-line dla tych, co mieszkają daleko lub nie mogą dojechać

Nie wszyscy moi uczniowie mieszkają w Gdańsku. Prowadzę lekcje on-line w takich miejscach, jak: Kraków, Gorzów Wielkopolski, Kętrzyn czy poza granicami kraju, np. w Niemczech. Dostęp do internetu przełamuje naprawdę wszelkie ograniczenia.

Stali klienci mogą liczyć na pomoc zdalną również pomiędzy lekcjami. Przesyłam zadania do ćwiczenia nabytych umiejętności, podpowiedzi do zadań oraz poprawione rozwiązania przesłane mi przez uczniów.

Pomoc w instalacji oprogramowania do zdalnej nauki

Jedyne co jest potrzebne uczniowi, który chce pobierać lekcje on-line to komputer, łącze internetowe, program Skype (lub inny) do rozmowy na żywo oraz dostęp do tablicy wirtualnej. W razie potrzeby pomagam w skonfigurowaniu środowiska do zdalnej nauki.