Korepetycje

722308414793-mind-head-science

Dlaczego warto uczyć się ze mną na korepetycjach?

Wszystko zaczęło się naprawdę bardzo dawno temu. Już w szkole podstawowej dosyć często uczyłam się wspólnie z koleżankami i kolegami. Na tym etapie pomagałam innym uczniom i dobrze mi to wychodziło.

Przedmioty ścisłe nie sprawiały mi zbyt dużo problemów, co nie oznacza wcale, że nie musiałam poświęcić im czasu. Lubiłam je jednak na tyle, że w liceum wybrałam klasę matematyczno-fizyczną.

Inżynier i nauczyciel z wykształcenia, korepetytor z wyboru

Ukończyłam studia dzienne na kierunku Fizyka Techniczna na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej. Jako kontynuację wybrałam studia podyplomowe z Pedagogiki na tym samym wydziale.

Jestem inżynierem oraz nauczycielem, choć uczenie innych w szkole nie jest moim podstawowym zajęciem. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, co sprawiło, że wybrałam studia z fizyki na Politechnice Gdańskiej, to możecie o tym przeczytać w moim wpisie na blogu Dlaczego lubię udzielać korepetycji?

Patent na skuteczne uczenie innych

Byłam przez wiele lat nauczycielem szkolnym, uczyłam fizyki z astronomią. Pracowałam też jako redaktor merytoryczny w Redakcji Matematyki w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym i dla portalu MatmaNa6.pl. Nadal pracuję w gimnazjach i liceach jako nauczyciel fizyki.

Bardzo często uczę poza systemem szkolnym i pracuję społecznie z tzw. trudną młodzieżą. Na co dzień pomagam w nauce matematyki oraz fizyki tym, którzy tego bardzo potrzebują. Przez cały czas udzielam korepetycji z zakresu mat-fiz.

Zainteresowanych szczegółami mojego życia zawodowego zapraszam na portal Goldenline.

 

Bardzo dobry wybór! Pani Ania wytłumaczyła mi wszystko to, z czym miałam problem. Była przygotowana do każdego spotkania, które odbywały się zawsze w przyjemnej atmosferze. Dzięki Jej pomocy opanowałam bardzo dużą część materiału tak, że z zaliczeniem egzaminu nie było problemu. Polecam wszystkim takiego korepetytora.

Agnieszka
Opinia potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl, 2012-02-20, 16:58:33. Ocena: 5★.

 

Dlaczego warto? – podsumowanie

  • Jestem inżynierem i tzw. umysłem ścisłym. Ukończyłam Fizykę Techniczną na Politechnice Gdańskiej, uczelni słynącej z wysokiego poziomu nauczania. Mam przygotowanie pedagogiczne jako nauczyciel fizyki oraz spore doświadczenie zawodowe, szkolne oraz pozaszkolne,
  • Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w korepetycjach z matematyki oraz fizyki. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz dla małych grup, które pozwalają poświęcić więcej uwagi uczniom. Stosuję niekonwencjonalne metody, znam wymagania egzaminacyjne, różne podręczniki i zeszyty ćwiczeń.
  • Udzielam korepetycji na każdym poziomie nauczania: od szkoły podstawowej, przez gimnazjum, liceum, aż do studiów. Przygotowuję do egzaminów z matematyki lub fizyki przyszłych studentów. Mam 100% zdawalność wśród stałych klientów!