Matematyka korepetycje

cropped-835290341252-science-math-equation.jpg

Korepetycje z matematyki

W każdej branży jest pewna specjalizacja, podobnie jest przy udzielaniu korepetycji z matematyki. Poniżej podaję poziomy nauczania, w których mam największe kompetencje.

Poziomy nauczania matematyki:

  • Szkoła podstawowa,
  • Gimnazjum,
  • Liceum.

Udzielam korepetycji z matematyki uczniom szkół podstawowych, przede wszystkim dla klas od IV do VI, którzy najbardziej takiej pomocy potrzebują. Prowadzę korepetycje z matematyki dla uczniów wszystkich klas gimnazjum oraz liceum.

Gorąco polecam korepetycje z matematyki u pani Anny, która świetnie tłumaczy oraz przygotowuje się do zajęć. Pani Anna doskonale zna wymagania egzaminacyjne i rozumie potrzeby ucznia. Dosłownie wymarzona nauczycielka!
Maturzystka

Przygotowanie do egzaminów z matematyki

Przygotowuję uczniów do wszelkiego typu egzaminów końcowych oraz okresowych z matematyki, sprawdzianów, kartkówek, konkursów matematycznych oraz innych egzaminów na ww. poziomach.

Prowadzę przygotowanie do matury z matematyki na poziomie zwykłym oraz rozszerzonym. Przygotowuję osoby dorosłe do zdania egzaminu maturalnego z matematyki!

  • Egzaminy, sprawdziany, prace domowe, odrabianie lekcji z matematyki,
  • Egzaminy końcowe, wstępne, poprawkowe i komisyjne z matematyki,
  • Egzamin maturalny z matematyki,
  • Egzamin szóstoklasisty,
  • Nauka dla osób dorosłych.

 

Korepetycje z matematyki – cennik:

Ceny za korepetycje z matematyki zależne są od miejsca ich prowadzenia. Stawka za korki z matematyki jest niższa, jeśli uczeń przyjedzie do mnie (lub przywiozą go rodzice). Dla stałych klientów oraz małych grup ceny mogą podlegać niewielkim negocjacjom.

  • 40 zł/60 minut, jeśli uczeń przyjedzie do mnie,
  • 50 zł/60 minut z dojazdem do ucznia*.

* Jeżeli mam dojechać do ucznia, to stawka wzrasta jedynie o 10 zł. Dojeżdżam do uczniów na korepetycje w obszarze: Gdańsk-Wrzeszcz, Przymorze, Zaspa, Oliwa, Żabianka. Udzielenie korepetycji poza ww. terenem jest możliwe, ale związane jest z indywidualnymi negocjacjami.

Korepetycje z matematyki z dojazdem i przez internet

Mam doświadczenie w zakresie udzielenia korepetycji z matematyki przez internet z wykorzystaniem sesji Skype, współdzielenia ekranu komputera oraz programów specjalistycznych do pracy z uczniem.

Faktury za korepetycje z matematyki

Udzielam korepetycji z matematyki w ramach działalności gospodarczej. Na życzenie klienta za korepetycje z matematyki wystawiam faktury.